ساخت مجموعه جدید پتروشیمی در کانادا

پتروشیمی در کانادا

شرکت وست کوست و یک مجموعه جدید پتروشیمی در کانادا

شرکت وست کوست الفینز (West Coast Olefins)، واقع در کلگری کانادا، از اختصاص سایتی در منطقه صنعتی بی سی آر (BCR Industrial Area) در شهر پرینس جورج (Prince George) برای ساخت یک مجموعه پتروشیمی در کانادا پنج میلیارد و 600 میلیون دلاری (دلار کانادا) در این محل خبر داد.
پروژه یادشده شامل یک مجتمع تولید اتیلن در کلاس جهانی (world-scale) و یک تاسیسات تولید پلی اتیلن است. انتظار می رود بیشتر محصول پلی اتیلن تولیدی به بازارهای رو به رشد آسیا صادر شود.

پتروشیمی در کانادا


این طرح در پاسخ به نگرانی های زیست محیطی پیرامون آلودگی و بوی ناشی از فعالیت های این تاسیسات، از یک مخطوط کم کربن تمیز سوز از متان و هیدروژن به عنوان منبع اصلی سوخت خود استفاده می کند که آلودگی های زیست محیطی و انتشار گازهای گلخانه ای را به حداقل کاهش می دهد.


ظرف سال گذشته میلادی نمایندگان شرکت وست کوست الفینز به بررسی فرصت های موجود و دیدار با مقامات شهر پرینس جونز پرداختند تا با شناخت پیمانکاران و ظرفیت های محلی، بیشترین بهره را از نیروی کار و ظرفیت های موجود در این شهر برای امور ساخت و ساز و زیرساخت ها ببرند. مقامات همچنین ظرف 6 ماه گذشته دیدارهای متعددی با سران قبایل مردم بومی کانادا و شرکت های ساخت و ساز داشته اند.

مجموعه جدید پتروشیمی در کانادا


کن جیمز، رئیس و مدیر عامل وست کوست الفینز می گوید: پروژه جدید پتروشیمی در کانادا با کارگیری آخرین فناوری ها، مزیت خوراک و امکانات حمل و نقل موجود در شهر، می تواند به رقابتی ترین تاسیسات آمریکای شمالی تبدیل شود.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز دهی, میانگین رای: 2,00 از 5)
Loading...
به اشتراک بگذارید :


دیدگاه‌ها

شما باید وارد شوید تا بتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید