درباره ما

شرکت تولیدی رابین پلیمر از سال 1396 در راستای سیاست کلی خود مبنی بر ارائه باکیفیت ترین محصولات تولیدی در زمینه انواع کامپاندهای پلیمری و مستربچ ها مورد مصرف در صنایع خودروسازی و ساختمانی و خانگی با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن و آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت و خلوص بالا با بهترین کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی شروع به فعالیت نمود.

شرکت رابین پلیمر با اعتقاد به تحقیق و توسعه و تولید محصولی با کیفیت و تلاش گروهی متخصصان توانسته عملیات گرانول سازی را بصورت حرفه ای انجام دهد بطوریکه سالیانه حجم وسیعی از تولیدات خود را به کشورهای آسیای میانه صادر می کند.

زمینه فعالیت

شرکت رابین پلیمر با دارا بودن امکانات و ماشین آلات مجهز توان ارائه سرویس:

  • کامپاندینگ
  • کامپاندهای خود رنگ
  • آمیزه بر پایه پلی پروپیلن
  • آمیزه بر پایه پلی آمید
  • آمیزه های پلیمری پایه ABS
  • کامپاندهای گیاهی زیست تخریب پذیر
  • آلیاژهای پلیمری بر پایه کامپاند PC/ABS
  • کامپوزیت های چوب / پلاستیک
  • تولید مستربچ های رنگی ، سفید ، مشکی و پرکننده


را فراهم ساخته است. همچنین با انجام آزمایش های مورد نیاز جهت ارزیابی مواد اولیه و محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای جهانی امکان ارائه نتایج به مشتریان را نیز دارا می باشد.

شعار و سیاست رابین پلیمر

شعار و سیاست کلی شرکت رابین پلیمر، ارتقاء سطح کیفیت و تنوع محصولات تولیدی و جلب رضایت کامل مشتریان می باشد. در واقع با توجه به واحد تحقیق و توسعه و با به روز نمودن دانش تخصصی و تجهیزات کامل دستگاه ها و ماشین آلات و مطابقت پیوسته و منظم با استانداردهای جهانی همواره سعی بر این دارد که به عنوان یکی از برترین شرکت ها در این حوزه فعالیت نماید.

چرا بازیافت پلاستیک

این روزها پلاستیک ها در تمامی ابعاد زندگی بشر دیده می شود، تقریبا در تمام صنایع و ساخت اکثر وسایلی که استفاده می کنیم از آنها استفاده شده است.در واقع پلاستیک ها مواد مصنوعی می باشند که در طبیعت یافت نمی شوند و توسط انسان ها با فرآیند بسپارش یا پلیمریزاسیون به دست می آیند. هر یک از وسایل پلاستیکی که استفاده می کنیم طول عمری دارند که پس از پایان این دوره دور انداخته می شوند و به ضایعات پلاستیکی تبدیل می شوند ، به عنوان مثال در سطح جهان هشت میلیون تن ضایعات پلاستیک از بطری های آب و لوازم خانگی و قطعات پلاستیکی خودرو و … تولید می شوند.
همانطور که میدانید انواع پلاستیک از مواد نفتی ساخته شده اند و طول عمر بسیار بالایی دارند بنابراین تجزیه شدن آنها در طبیعت حدود 500 تا 1000 سال طول می کشد، به همین جهت استفاده از تکنولوژی های مختلف برای استفاده مجدد از آنها برای حفظ محیط زیست ضرورت پیدا می کند.
همچنین بازیافت ضایعات علاوه بر تاثیرات محیط زیستی می تواند هزینه های تولیدی کارخانه ها را کاهش داده و سودآوری صنایع را افزایش دهد. در واقع کارخانه ها به زنجیره تامین کمک می کنند.


این شرکت با بهره گیری از مشاوران متخصص و به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا و همچنین ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه توانسته گام موثری را در زمینه تولید و محصولات تولیدی بردارد.


امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (4 امتیاز دهی, میانگین رای: 4٫25 از 5)
Loading...
به اشتراک بگذارید :